KONST / Litografier / Färglitografi 15904007
nr 1590 4007
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 113/340. Färglitografi, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:16:54
15/1 19:07:28
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg